Prezenty na Chrzest Święty .

Chrzest Święty to niezwykle ważne wydarzenie w każdej rodzinie. Oczywiście, wydarzenie istotne z punktu widzenia rodziców, rodziców chrzestnych, dziadków czy bliższych i dalszych ciotek i wujków, bowiem dla samego zainteresowanego bobasa ma niewielkie znaczenie, oczywiście w danym momencie. Niemniej jednak zaproszeni goście dwoją się i troją, by prezenty były wyjątkowe, a do tego przemyślane, najlepiej spersonalizowane i takie, by za kilka, czy kilkanaście lat, kiedy dziecko będzie już świadome, mogło z nich skorzystać bądź przeglądając je odczuć podniosłość chwili, jaką był Chrzest.

A jest w czym wybierać. Srebrne smoczki czy inne figurki, na których można wygrawerować imię dziecka i/ lub datę chrztu, posiadają zazwyczaj schowek na pierwszego ząbka. Srebrne sztućce, może to być sama łyżeczka lub cały zestaw, z delikatnym grawerem na przykład misia i dodatkowo możliwością wygrawerowania indywidualnej dedykacji. Do tego można zawsze dobrać kokardkę różową dla dziewczynki lub niebieską dla chłopca. Rekordy popularności biją także wszelkie zestawy do zrobienia odcisku stópki i/lub rączki maluszka. Masa gipsowa, w kolorze białym, różowym lub niebieskim, a do tego ozdobna puszka lub ramka i miejsce na wpisanie daty.

Anioły, w każdej postaci, czy te wyrzeźbione, czy w postaci obrazka czy tez zawieszki, zazwyczaj z imieniem dziecka, datą i miejscowością to nieodłączny element Chrztu. Tak samo, jak pamiątkowe kartki- księgi. Hitem ostatnich miesięcy są także podświetlane statuetki, na których, dzięki ich rozmiarowi, można laserowo wygrawerować dowolną dedykację.

Także biżuteria to ponadczasowy i zawsze modny i trafiony prezent. Bransoletki srebrne w komplecie z kolczykami czy zawieszką lub bransoletki srebrne z charmsami z motywem związanym z chrzcinami lub koralikami z imieniem dziecka to pomysł idealny zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

 

Jak widać, możliwości jest mnóstwo. Wszystko zależy od zasobności portfela, zwyczajów panujących w rodzinie (na przykład dawania pieniędzy zamiast prezentów) i pomysłowości, zarówno gości, jak i producentów prezentów.

Script logo